9 Kasım 2007 Cuma

Playstation'ı yasaklayan annesi için kiralık katil tuttu


ABD'de 16 yaşında bir çocuğun Playstation oynamasına izin vermeyen annesini öldürmek üzere kiralık katil tutarken yakalandığı ortaya çıktı.

Maryland eyaletindeki Lexington Park şehrinde, haziran ayında yaşanan olayda, Cory Ryder adlı bir çocuk, birçok arkadaşı gibi saatlerce oyun oynadığı için annesi Shannan Troiano tarafından uyarıldı. 35 yaşındaki anne, bir süre sonra Playstation marka oyun konsoluna ve televizyona el koyunca ortaokul öğrencisi Ryder çılgına döndü.
Çocuğun dersten kaçıp çevreye zarar verdikten sonra okulu terk ettiği, annesinin cüzdanından 45 dolar çalınca evinden de atıldığı bildirildi.Washington Post'un haberine göre, halen yargılanan Ryder, sonunda annesini öldürtmeye karar verdi. Planını annesinin bir arkadaşına anlatınca, polisin de olaydan haberi oldu.
Kiralık katil gibi davranan bir polis memuruyla otelde buluşan çocuğun "İki kurşun yeter" dediği ve cinayete karşılık üvey babasının kamyonetini önerdiği bildirildi. Beş aydır tutuklu bulunan Ryder, cinayete teşebbüsten yargılanıyor, ancak yaşı nedeniyle en geç 21 yaşından sonra serbest kalacak.

kaynak


Bu cocuk niye böyle psikopat? bakin ben cocukta suc bulmuyorum suc anne de. inanmayan gecen haftaki yazimi okusun. haksizsam cükümü kessinler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder