12 Kasım 2009 Perşembe

Başımız Sağolsun... Dombili'yi kaybettik...

 Cumartesi gecesi geç saatlerde aniden rahatsızlanan ve hastaneye kaldırılan Dombili Pazar akşamı rahatsızlığına yenik düşerek aramızdan ayrıldı. Bu ani ölümün neden basına bu kadar geç yansıdığı ile ilgili açıklamayı ailesi bir basın bildirimi yayımlayarak gerçekleştirdi:

"Cumartesi gecesi geç saatlerde ben Selin İnan, Dombiliye iyi geceler öpücüğü vermek istediğim anda çok hasta ve bitkin olduğunu gördüm. Hemen ambulansı arayıp acil yardım istememe rağmen ambulans'ın gelmesi 45 dakikayı buldu. Gece geç saatlerde hiç trafik bile yokken neden bu kadar geciktiği hakkında hiç bir fikrim yok. Hastaneye gittikten sonra yoğun bakıma alındı. Doktorlar beni yanına yaklaştırmadı, pazar akşamı ölüm haberini verene kadarda bize hiç bir şekilde gelişmelerden haberdar etmediler. Ben bu olayın arkasında başka olaylar olduğunu düşünüyordum. Fakat basının bu olaylardan haberi olsaydı hala net bir şey öğrenememiş olacaktık, o yüzden otopsi raporunun netleşmesini bekledikten sonra siz değerli basın mensuplarınla bu acı haberi paylaşmak istedik. 


Hepimizin başı sağolsun
Selin İnan"

Naaşı'da kimseye haber verilmeden kaldırılıp Terastaki Saksı mezarlığına gömüldü. Bu konu hakkında da bir açıklama yapan aile bireyleri "Dombilinin milyonlarca seveni olduğunu biliyoruz. Eğer onun öldüğü daha önce duyulsaydı cenazesinde izdiham yaşanacaktı. Böyle bir şeyi göze alamadık. Biliyoruz onu sevenler son yolculuğunda ona eşlik etmek isterlerdi, ama mantıklı düşünürlerse bize de hak vereceklerdir. Dombili aynen Fenasi gibi unutulmayacak ve hepimizin kalbinde yaşamaya devam edecek. Bundan da kimsenin şüphesi olmasın" dedi. 

Huzur içinde yat Dombili!

14 yorum:

 1. Sayın basın mensubu Enis İnan'a ilgisinden dolayı ve bizimle bu acıyı paylaştığı için çok teşekkür ederim.

  Selin İnan

  YanıtlaSil
 2. Basiniz sagolsun. Acinizi paylasiyoruz. Herhangi bir konuda destege ihtiyaciniz olursa biz buralardayiz...

  Not: Fenasi'yi hatirladim fena oldum lan... Birebir yasamistim onun cenaze torenini msn uzerinden.

  YanıtlaSil
 3. Basiniz sagolsun,benimde aklima Fenasi geldi.Zaman cabuk geciyor...

  YanıtlaSil
 4. yoksa domuz gribine mi yenik düstü?

  YanıtlaSil
 5. Acınızı Paylaşıyoruz.

  YanıtlaSil
 6. I found this site using [url=http://google.com]google.com[/url] And i want to thank you for your work. You have done really very good site. Great work, great site! Thank you!

  Sorry for offtopic

  YanıtlaSil
 7. oha bu google da baya iyi siteymiş.

  YanıtlaSil
 8. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 9. Reytink uğruna : )

  bkz: Vincenzo'ya katılmak.

  YanıtlaSil
 10. dombiliyi kahkahalarla bir fatiha yolladım.tanrı bizi korusun

  YanıtlaSil
 11. Ya Enis sana bişey demiyorum artık ben.. Rahatsız :))

  YanıtlaSil
 12. size de hayvan dayanmıyo lan

  YanıtlaSil