17 Haziran 2008 Salı

Yasemin Enis'i bulun banaHer internet kullanıcısının elbet bir gün yapmış olduğu işi yaptım bugün ve kendi adımı soyadımı arama motoru olan Google'a yazarak bir arama gerçekleştirdim. fakat "Yasemin Enis" diye bir hatun kişi yüzünden google beni yoksaymış neredeyse. "İnan bana" diye de şarkı yapınca "Yasemin ENİS İNAN bana" olayı ortaya çıkmış.

ayrıca en alt'ta bir haber var. Ben Van'da Ses-sizce diye bir fotoğraf ve yağlı boya sergisi açmışım. merak eden Google'a benim adımı versin ehehzehe.

5 yorum:

 1. Sen şimdi sansür mü yaptın? Altını mı çizdin? Eğer sansür ise çok gülerim..

  Gerçi altını çizdiysen de çok gülerim..

  Hatta gülmekteyim şu an :D

  YanıtlaSil
 2. Merhaba, ben mevzubahis Yasemin Enis. Beni buldun işte. Google olayından ötürü üzgünüm :) Bu arada gerçekten başarılı bir fotoğrafçısın, bakış açını sevdim, tebrikler. Sevgiler :) Y.E.

  YanıtlaSil
 3. aha buldum heleloy. mail'den msn'i göndersene, şarkını çok beğendim, beleşe albüm yollamanı bekliyorum bana. Sevgiler. E.İ. :)

  YanıtlaSil
 4. fotograftan sinifi gectin ama dikkatten sinifta kaldin. Sarkiyi dinlemedigin çok belli. Sarki Murat Evgin'e ait. O da ortalama 6 yillik bir sarki. Kendisinden isteyebilirsin.ps: msn icin uzgunum. Listemde sadece eşimin tanidigi insanlar olabilir. Sevgiler.

  YanıtlaSil