30 Haziran 2008 Pazartesi

At çüküne konmuş kelebek

Münih'e annemleri yolcu etmeye gittim, sonra Eren'le buluştuk. vakit geçirdik. video çektik. aha burda video.Efendime söyliyim, çok sağolsun çok iyi karşıladı beni.
işte saat 11e doğru buluştuk, havaalanından geldi aldı beni, evlerine gittik felan derken babası sigara otomatından sigara almasını istedi. Gitti, olmamış geri döndü, babası öteki otomata git dedi, gitti, yine olmamış geri döndü. babası sonra kendisi gitti, kendisi de sanırsam başaramadı. zaten demiştim bi keresinde, yaşasın bakkal kültürü, fuck you otomat diye.
Sonra az dışarı çıktık dolaşalım diye. valla çok sakin ve çok güzel biyer, orda yaşasam kesin bol bol gezerdim diycem, ama kendimi biliyorum nah gezerdim, çünkü aynı şekil benim burda da var, ve ben gezmiyorum. çünkü üşengeçin tekiyim.

bi top bulduk, almanya bayrağının renkleri var, paslaşıp ordan oraya vurmaya başladık, topta hava yoktu ama oynadık işte küçük çocuklar gibi, hemen terlemeye başladım. sonra eve tekrar döndük, playstation oynadık, annesi kahvaltı hazırladı. o gün 3. kahvaltımı ettim.
Sonra arabayla şehir içine gittik, dolaştık, dondurmacıya girdik, patron Milan'lıymış tanıştıracaktı çünkü bende videoda gördüğünüz üzere Milan şapkası vardı. ama patron yokmuş şansımı eşekler kovalasın ehehe.
dolaştık ettik derken saate baktım 3 olmuş, ben yavaştan kaçayım dedim. ve freising gezimin sonuna geldim.
ama bu son başlangıçtır aslında. wacker maçına gelecen aga, bağırcaz "von den grün schwarzen bergen kommen wir" diye.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder