5 Şubat 2008 Salı

Almanya da yangın!

Alman TV’si N24 , küçük bir kızın, “binadaki merdivenlerin yanında bir kişinin çakmağıyla bir şeyi yaktığını ve bebek arabasının yanına attığı”, sözlerini yayınladı. Yangından kurtulan 2 kız kardeş de, binanın içinde bir Alman’ı gördüklerini söyledi.

BERLİN - Almanya’nın Ludwigshafen kentinde, 9 Türk’ün hayatını kaybettiği yangınla ilgili olarak kundaklama iddiaları gündeme geldi. Alman özel televizyonu “N24”, binanın içinde yangın çıkaran bir kişiyi gördüğünü söyleyen küçük bir kızın sözlerine yer verdi. Küçük kız, binanın içindeki tahta merdivenlerin yanında bir kişinin çakmağıyla bir şeyi yaktığını ve oradaki bir bebek arabasının yanına attığını söyledi.

*********

Hiç sanmıyorum ki 8-9 yaşındaki kızlar sabotaj olduğunu boş yere iddia etsinler. Çocuktan al haber deriz biz.
Orda atılan çocuğu yakalayan Polis'ten de Allah razı olsun. 4-5 kişi daha kurtarmış görgü tanıklarına göre.

Eğer bir gün 3. Dünya Savaşı çıkarsa, herkes emin olsun ki Almanların Almanya da yaşayan azınlıklara (Türkler, Yunanlar, Bulgarlar, Sırplar, Boşnaklar, Ruslar, İsrailliler (Yahudiler), vs.) karşı açacağı savaşla olacak.
Eğer bu azınlıklar olmasaydı 60 yıl önce yaşadıklarından sonra kalkınamazdı bu ülke, ama bunu Alman Irkçılar "onların işlerini, kadınlarını" çaldığımız olarak görüyorlar. yazık.

Almanlar o bina da ki araştırmaları kesmişler, binanın çökme tehlikesi varmış. Yemişim Çökme tehlikesini, eğer Türkiye Cumhuriyeti kendi ekiplerini oraya göndermesse Türkiye Cumhuriyetine de yazıklar olsun.

İsrail dünyanın herhangi bir yerinde bir Yahudinin başına bir şey geldiği an 24 saat içinde ekipler gönderiyorlar. Göt kadar ülke diyosun. o kadar bile olamıyoruz. yazıklar olsun.

Alman İtfaiyesi de iddialara göre 1 buçuk saat geç gelmiş. Karneval dolayısıyla yollar kapalıymış. Karnevalinize de koyayım, İtfaineze de.

Yazık. çok Yazık.

Ölenlere Allahtan rahmet, Yaralılara acil şifalar, Ölenlerin yakınlarına da Allahtan sabır diliyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder